Daha iyi bir oyun deneyimi için.

Bizi takip edin.

Google Play Text Mmorpg

Kişisel Veri İşleme Politikası


  • 1. Genel Hükümler Bu websitesi ve mobil uygulama olarak Cold night oyun/uygulaması adı altında verileri işlemektedir.
  • 2. İşletmeci, Kullanıcının aşağıdaki kişisel verilerini işleyebilir Oyun içindeki Kullanıcı Adı; Oyun içinde sizin kişisel adınızdır. E- Posta adresi; Oyuna giriş yapmanızı ve şifrelerinizi sıfırlamak istediğinizde, güvenlik için depolanır. Fotoğraflar; Oyun içinde sağladığınız profil resimlerini depolar. Oyunda ayrıca İnternet istatistikleri hizmetleri (Yandex Metric ve Google Analytics ve diğerleri) kullanarak ziyaretçiler hakkında (çerezler dahil) anonim veriler toplar ve işler. Yukarıdaki veriler, Genel Kişisel Veriler kavramı ile Politika metnine dahil edilmiştir.
  • 3. Kişisel verilerin işlenmesinin amacı Kullanıcının kişisel verilerini işlemenin amacı, e-posta göndererek Kullanıcıyı bilgilendirmek; Kullanıcının oyunda yer alan hizmetlere, bilgilere ve / veya malzemelere erişiminin sağlanması. İşletmeci ayrıca Kullanıcıya yeni ürünler ve hizmetler, özel teklifler ve çeşitli etkinlikler hakkında bildirim gönderme hakkına sahiptir. Kullanıcı her zaman Yöneticilere e-posta göndererek bilgi mesajı almayı reddedebilir. dclgamingtr@gmail.com "Yeni ürün, hizmet ve özel teklif bildirimlerinin kapsamı dışında kalmayı konu başlığında beyan eder.". İnternet istatistik hizmetleri kullanılarak toplanan anonimleştirilmiş kullanıcı verileri, kullanıcıların sitedeki eylemleri hakkında bilgi toplamak, sitenin kalitesini ve içeriğini iyileştirmek için kullanılır.
  • 4. Kişisel verilerin işlenmesinin yasal dayanağı Yönetici Kullanıcının kişisel verilerini yalnızca Kullanıcı tarafından sitede bulunan özel formlar aracılığıyla bağımsız olarak doldurulur ve / veya gönderilirse işler. Kullanıcı uygun formları doldurarak ve / veya kişisel verilerinizi İşletmeciye göndererek, bu Politikaya rızasını beyan eder. Yönetici, Kullanıcının oyunu yüklü olarak kullanıyorsa izin veriliyor anlamına gelmektedir, Kullanıcı hakkındaki anonimleştirilmiş verileri işler.
  • 5. Kişisel verilerin toplanması, saklanması, aktarılması ve diğer işlenme usulleri Yönetici tarafından işlenen kişisel verilerin güvenliği, kişisel verilerin korunması alanındaki mevcut mevzuatın gerekliliklerine tam olarak uymak için gerekli önlemlerin uygulanmasıyla sağlanır. Oluşabilecek veri kaybı veya zararlarından dolayı yönetici sorumlu tutulamaz, bu gibi oluşabilecek veri kayıplarını oyuna kayıt olduğunuz andan itibaren kabul etmiş olursunuz. Yönetici, kişisel verilerin güvenliğini sağlar ve yetkisiz kişilerin kişisel verilerine erişimi dışlamak için mümkün olan tüm önlemleri alır. Kullanıcının kişisel verileri, yürürlükteki yasaların uygulanmasıyla ilgili durumlar dışında hiçbir koşulda hiçbir zaman üçüncü kişilere aktarılmayacaktır. Kişisel verilerde herhangi bir yanlışlık olması durumunda, Kullanıcı, Yöneticinin e-posta adresine bir bildirim göndererek bunları bağımsız olarak güncelleyebilir dclgamingtr@gmail.com "Kişisel veriler güncelleniyor" olarak konu başlığında beyan eder. Kişisel verilerin işlem süresi sınırsızdır. Kullanıcı, Yöneticinin e-posta adresine e-posta yoluyla Yöneticiye bildirim göndererek kişisel verilerin işlenmesine ilişkin rızasını istediği zaman geri çekebilir dclgamingtr@gmail.com "Kişisel verilerin işlenmesi için rızanın iptali" olarak konu başlığında beyan eder.
  • 6. Kişisel verilerin sınır ötesi transferi Kişisel verilerin sınır ötesi aktarımına başlamadan önce, Yönetici, topraklarında kişisel verileri aktarması beklenen yabancı devletin, kişisel veri konularının haklarının güvenilir bir şekilde korunmasını sağladığından emin olmalıdır. Yukarıdaki şartlara uymayan yabancı ülkelerin topraklarındaki kişisel verilerin sınır ötesi transferi, yalnızca kişisel verilerinin sınır ötesi transferine ve / veya veri sahibinin taraf olduğu sözleşmenin yürütülmesine tabi olan kişisel verilerin yazılı onayı varsa gerçekleştirilebilir.
  • 7. Nihai hükümler Kullanıcı, İşletmeciyle e-posta yoluyla iletişime geçerek kişisel verilerinin işlenmesiyle ilgili ilgi alanları hakkında herhangi bir açıklama alabilir. dclgamingtr@gmail.com. Bu belge, Yönetici tarafından kişisel verilerin işlenmesi politikasındaki değişiklikleri yansıtacaktır. Politika, yeni bir sürümle değiştirilene kadar süresiz olarak geçerlidir. Politikanın herkese açık alandaki mevcut sürümü İnternette şu adreste bulunur: Gizlilik Sözleşmesi